Blog

Sklep Lech Garmażeria Staropolska

Lech dociera dalej

Lech Garmażeria Staropolska od dawna nie jest już tylko firmą lokalną. Oczywiście wyrośliśmy z Podlasia, to tutejsze doskonałe receptury na tradycyjne wędzonki i wyroby garmażeryjne przysporzyły nam wiernych klientów, ale nasz zasięg geograficzny jest dużo większy i mamy fanów w całym kraju.

Lech w dużych miastach

Otóż, poza granicami naszego województwa najwięcej asortymentów: pieczeni, pasztetów, rolad, cenionych kiełbas sprzedajemy w Warszawie. Mamy tam swoich stałych, sprawdzonych partnerów, z którymi współpracujemy od lat i które wiedzą, że nasze naturalnie wędzone wędliny i wyroby garmażeryjne nie mają sobie równych w kraju. Są klienci, którzy - jak to Warszawie - potrafią pokonać długi dystans, by kupić ulubiony pasztet z białostockiego Lecha.

W stolicy sprzedajemy znaczną część naszej produkcji, która nie jest kierowana na lokalny rynek. Z Warszawy wieść o znakomitych wędlinach z „zielonego” Podlasia rozeszła się po innych większych miastach. Regularnie więc zaopatrujemy też wybrane delikatesy w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy Wrocławiu. Z roku na rok lista miast, w których można kupić wyroby mięsne i wegetariańskie z Lecha się wydłuża. 

Sklepy firmowe Lecha i dostępność w województwie

Nie zmienia to jednak faktu, że najwierniejszymi naszymi klientami są Podlasianie. W Białymstoku i okolicach prowadzimy cztery firmowe sklepy przy ulicy:

  • Gajowej 59a
  • Wiejskiej 68a
  • Sybiraków 7 lok. 7
  • Zambrowskiej 32 w podbiałostockim Kleosinie

Warto zauważyć, że tradycyjne wyroby garmażeryjne z Lecha zdobyły zasłużone uznanie także w mniejszych polskich miejscowościach. Nasz asortyment cieszy się szczególnym powodzeniem m.in. w Hajnówce, Bielsku Podlaskim, Sokółce, czy Suwałkach. 

Sklep internetowy z wyrobami garmażeryjnymi i nie tylko

Z czasem postanowiliśmy przekroczyć kolejne granice. Uruchomiliśmy sklep internetowy, który - tak jak życzyli sobie nasi klienci - działa siedem dni w tygodniu. Zamówienia przygotowywane są w naszym pierwszym sklepie przy ul. Gajowej, skąd rozwozimy je do klientów z Białegostoku i przyległych miejscowości. Zdecydowaliśmy się wykorzystywać tylko własny transport, ponieważ jest przystosowany do przewozu żywności. Mamy więc gwarancję, że zamówienie dojdzie do odbiorcy na 100 proc. świeże i w formie gotowej do szybkiego przygotowania i konsumpcji. Niezależnie od tego, czy będzie to podsuszana kiełbasa, cieszące się dużą popularnością wśród klientów pasztety mięsne i warzywne, czy gotowe dania na obiad

 

Wystarczy wejść na stronę https://sklep.lechbialystok.pl/ i zdecydować na co z liczącej kilkadziesiąt pozycji oferty mamy dzisiaj apetyt.