Blog

2020 za nami, w 2021 Lech świętuje 30-lecie

Wchodzimy właśnie w trzydziesty rok naszej działalności. To dobry moment na podziękowanie Państwu, naszym Klientom za to, że wybraliście markę LECH Garmażeria Staropolska, za wsparcie i lojalność. To też czas podsumowań. Mimo, że za nami trudny rok 2020, a czasy są niepewne, postaramy się, żeby nie zabrakło okazji do świętowania jubileuszu, ponieważ bilans naszej dotychczasowej pracy wychodzi zdecydowanie na plus. Mamy nadzieję na liczne spotkania przy suto zastawionych stołach, na których poczesne miejsce zajmą tradycyjne wędliny i najlepsze wyroby garmażeryjne Lecha.

Prawosławna Wigilia z Lechem

Podlasie i Białystok, skąd wywodzi się Lech Staropolska Garmażeria, ma to szczęście i przewagę nad innymi regionami Polski, że obchodzi Boże Narodzenie dwa razy - w grudniu w obrządku katolickim, a w styczniu w prawosławnym. Bardzo nas to cieszy, ponieważ częściej możemy gościć na podlaskich stołach w ten niezwykły świąteczny czas, jedyny taki w roku - niezależnie od wyznania.

Już teraz więc, składając prawosławnym mieszkańcom naszego regionu i całego kraju życzenia wesołych, a przede wszystkim zdrowych Świąt, zachęcamy do skorzystania z naszej wigilijnej oferty. W tym roku spotkamy się zapewne w mniejszym gronie, ale to nie znaczy, że bożonarodzeniowa kolacja nie będzie równie smaczna, wykwintna i wyjątkowa jak co roku. Nasz wigilijny catering to gwarantuje!

Wigilia inna niż wszystkie, ale dobre jedzenie - niezmienne

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia na pewno będą inne niż te, do których przywykliśmy. Ale przecież atmosfera wigilijnej wieczerzy – nawet jeśli zasiądziemy do niej w nieco mniejszym gronie – pozostaje niezmienna: pełna miłości, ciepła i radości z bycia razem. W ten wyjątkowy wieczór warto oderwać się od codziennej gonitwy, zatrzymać się na chwilę i po prostu cieszyć chwilą. Dlatego, jak co roku, chcemy pomóc Wam w przedświątecznych przygotowaniach proponując catering wigilijny.

Lech Gościnny Dom poleca andrzejkowe menu

Często można teraz usłyszeć, że klimat za oknem ani na ulicach nie nastraja do zabawy. A my uważamy wręcz odwrotnie. Trzeba się ratować w tych trudnych czasach, świętować nawet małe okazje i raczyć się dobrym jedzeniem, choćby w wąskim gronie. Dlatego ogłaszamy, że także w tym roku Lech Gościnny Dom przygotowuje catering na Andrzejki. W menu królować będą tradycyjne wędliny i oczywiście garmażerka: pasztety, rolady i inne przekąski.